اخبار گردشگری مشهد

اذن خدمت پاکبان ها برای اجرای پویش محله رضوی از امام رضا (ع)

پویش محله رضوی

پاکبانان شهر مشهد برای شروع کار خود در پویش محله رضوی از امام هشتم اذن خدمت گرفتند.

مراسم اذن خدمت آغاز پویش محله رضوی همزمان با آغاز دهه کرامت صبح امروز پاکبانان مشهدی برای آغاز پویش محله رضوی از امام هشتم اذن خدمت گرفتند با حضور پاکبانان و باغبان‌های مشهدی و مسئولان شهرستان در عرصه میدان شهدای مشهدالرضا و درمقابل بارگاه رضوی برگزار شد.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: خدمت به آقا امام رضا (ع) بسیار شیرین است و آنقدر عشق به ایشان در دل مشهدی‌ها هست که هرکسی به طریقی این ارادت را به محضر ایشان می‌رساند.

علی نجفی افزود: امروز در عرصه میدان شهدا این خدمتگزاری در قالب افرادی نشان داده شده است که شاید کمتر به آن‌ها توجه می‌شود، اما این افراد خادمان امام رضا (ع) هستند و در شهر امام رضا (ع) خالصانه و با تمام وجود خدمت می‌کنند.

وی گفت: به دنبال طرح محله بهاری که در ایام عید انجام شد شهرداری مشهد تصمیم گرفت تا این طرح را در قالب محله رضوی که شامل ۸ منطقه و ۱۶ محله است، ادامه دهد.

اهانت فیلم عنکبوت مقدس به امام رضا (ع) را محکوم می‌کنیم

نایب رئیس شورای شهر مشهد مقدس هم در این مراسم گفت: ما به عنوان کسانی که از خوان رزق حضرت رضا (ع) ارتزاق می‌کنیم نباید نسبت به موضوعاتی که به ایشان مربوط است بی تفاوت باشیم.

مهدی ناصحی افزود: در آستانه دهه کرامت متاسفانه اتفاقی در سطح بین الملل افتاد که به سادگی نمی‌شود از کنار آن گذشت.

وی گفت: در جشنواره کن فیلمی موهن به نام عنکبوت مقدس جایزه گرفت که با اهانتی آشکار به ساحت مقدس حضرت رضا (ع) ساخته شده است و مطمئنا این اهانت بی پاسخ نمی‌ماند.

ناصحی گفت: کسانیکه به خودشان اجازه دادند تا به ساحت مقدس حضرت رضا (ع) توهین کنند بدانند ما به عنوان همسایگان و خدمتگزاران ایشان به شدت این اقدام ناشایست را محکوم می‌کنیم.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *