آب و هوای مشهد, اخبار گردشگری مشهد

ادامه روند بارش باران در خراسان رضوی

ادامه

امروز 20 اردیبهشت شاهد ادامه ی بارش باران در خراسان رضوی می باشیم.

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بارش‌های رگباری توام ادامه بارش‌ها در خراسان رضوی؛ امروز با رعدو برق در نواحی مختلف استان امروز ادامه می‌یابد.

این بارش‌ها امروز در نواحی مستعد به ویژه نواحی شمالی و شمال غربی به صورت تگرگ خواهد بود ضمن این که وزش باد شدید موقتی نیز دور از انتظار نیست.

بارش‌های رگباری توام با رعدو برق و بارش تگرگ، وزش شدید باد همراه با آبگرفتگی، ایحاد رواناب و سیلاب در استان از یک شنبه آغاز شده است و تا پایان هفته به وقوع می‌پیوندد که با احتمال ایجاد صاعقه در نواحی مرتفع و کوهستانی است.

بیشترین حجم بارش‌ها امروز و فردا در درگز، قوچان، نواحی غربی کلات، چناران، ارتفاعات و دامنه‌های هزار مسجد و در روز‌های چهارشنبه تا ۵ شنبه درگز و قوچان و ۵ شنبه تا جمعه درگز، قوچان، نواحی غربی کلات، چناران، ارتفاعاتو دامنه‌های هزار مسجدو بینالود و نیشابور شاهد بیشترین حجم بارش‌ها خواهند بود.

توصیه شده است: شهروندان از توقف و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و صعود به ارتفاعات و عملیات کوهنوردی خودداری و تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارات احتمالی ناشی از افزایش شدت باد را مهیا کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *