درباره ما

طرح سامانه جامع بین المللی زیارت و گردشگری مشهد مقدس با عنوان باهشت با مشارکت بخش خصوصی (باهشت گردشگر ایرانیان) و سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در فروردین ماه 1396 آغاز به کار کرده است.

شرکت باهشت گردشگر ایرانیان (شماره ثبت 62501) دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است و خدمات پشتیبانی این شرکت منطبق با قوانین سازمان است.

این سامانه، بستری است برای ارائه خدمات حداکثری مورد نیاز گردشگران داخلی و خارجی مشتاق زیارت ثامن الحجج (ع)

در این طرح کلیه احتیاجات زائر در طول مدت حضور در مشهد مقدس اعم از اطلاعات، اسکان، گردشگری اماکن و موضوعات مختلف، حمل و نقل بین شهری و درون شهری، تغذیه و خوراک، بیمه، خرید سوغات، خرید مایحتاج عمومی و … به صورت کاملا هوشمند و ساختارمند مورد پوشش قرار می گیرد.

این خدمات با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت بر اساس رقابت خدمات دهندگان ارائه می گردد و استفاده کنندگان از این خدمات مشمول امتیازها و اعتبارات مکتسبه در کارت هوشمند سفر نیز می گردند.

این مجموعه هم اکنون به عنوان اولین هلدینگ تخصصی طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء و تحت نظارت و حمایت معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی، مشغول فعالیت و ارائه خدمات به زائرین مضجع نورانی ثامن الحجج؛ علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد.

ساختار خدمات و محصولات:

  • سامانه ثبت اطلاعات و مشخصات کاربر
  • سامانه اطلاعات گردشگری مشهد بر اساس موضوعات مختلف و تقویم گردشگری
  • خبرگزاری تخصصی گردشگری مشهد مقدس (و گردشگری خراسان رضوی در فاز بعد)
  • محصولات مکتوب راهنمایی زائر (نقشه، کتاب، رابط های کاربری Qr Code)
  • سامانه های رزرواسیون آنلاین (هتل، بلیت وسائل حمل و نقل، اماکن تفریحی مانند استخر، اماکن فرهنگی و …)
  • نرم افزار آنلاین برنامه ریزی سفر (Trip Planer)
  • نرم افزار ابزارهای هوشمند (تلفن همراه و تبلت)
  • شبکه های اجتماعی
  • سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) تحت عنوان باشگاه مشتریان
سید مهدی رئیسیمعاون اداری و مالی
سید مهدی رئیسی
سید مهدی رئیسیمعاون اداری و مالی
حاج آقای رئیسی کارشناس مدیریت بانکی هستند. ایشان بیش از 30 سال سابقه مدیریت در سطوح عالی سیستم بانکی کشور را در کارنامه دارند که از آنجمله می توان به مدیر روابط عمومی و مدیر اداری بانک صادرات استان و نیز مدیر امور اداری و مدیر امور شعب موسسه میزان در کشور اشاره کرد.

محمد حسن پوستچیمشاور هنری
محمد حسن پوستچی
محمد حسن پوستچیمشاور هنری
احمد (محمد حسن) دانشجوی کارشناسی ارشد تاریخ دانشگاه تهران است. او درعرصه های متعدد هنری فعالیت تخصصی داشته و دستی به خوشنویسی، طراحی گرافیک، موسیقی سنتی، غزل سرایی و ... دارد. احمد هم اکنون در پست دستیار اجرایی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی فعالیت می کند.

اسلام طاهر دهرویهمدیر فناوری اطلاعات
اسلام طاهر دهرویه
اسلام طاهر دهرویهمدیر فناوری اطلاعات
اسلام کارشناس ارشد هوش مصنوعی است. بیش از 10 سال فعالیت به عنوان مدیر انفورماتیک سازمان ها و موسسات مختلف در سوابق کاری اسلام دیده می شود. تخصص اصلی او "طراحی وب سایت" و "نرم افزارهای تحت وب" است.

سیدحمیدفتاحی معصوممدیر تولید محتوا
سیدحمیدفتاحی معصوم
سیدحمیدفتاحی معصوممدیر تولید محتوا
سید حمید دانش آموخته کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق و طلبه مقطع خارج حوزه علمیه است. او فعال فرهنگی است و سابقه مدیریت فرهنگی در شرکت پدیده و موسسه فرهنگی هنری آرمان شهر بهشت را در کارنامه دارد.

سید حمید هاشمیانعضو هیات مدیره / تحقیق و توسعه
سید حمید هاشمیان
سید حمید هاشمیانعضو هیات مدیره / تحقیق و توسعه
حمید کارشناس ارشد الهیات و طلبه مقطع خارج فقه و اصول حوزه علمیه است. علاقه مندی و زمینه اصلی فعالیت های او "مهارت برنامه ریزی" است.

سید مجید هاشمیانرئیس هیات مدیره
سید مجید هاشمیان
سید مجید هاشمیانرئیس هیات مدیره
حاج آقای هاشمیان کاردان حقوق قضایی هستند. ایشان پس از بازنشستگی از نیروهای مسلح، به عنوان مدیر اجرایی در شرکت های ساختمانی و هولدینگ اقتصادی مشغول به فعالیت بوده اند. حاج آقای هاشمیان علاوه بر ریاست هیات مدیره باهشت، مدیریت بخش سوغات زائر را نیز بر عهده دارند.

مصطفی مکارممشاور کسب و کار
مصطفی مکارم
مصطفی مکارممشاور کسب و کار
مصطفی کارشناس ارشد متالوژی است. او علاوه بر تخصصی که در زمینه کاری رشته تحصیلی خود دارد، مدرس و فعال در حوزه کارآفرینی و کسب و کار است. مصطفی کارآفرین نمونه کشوری در سال 89 بوده و هم اکنون مدیرعامل شرکت دانش بنیان نهامین و رئیس هیات مدیره شتاب دهنده کسب و کار فردوسی است.

زهرا پویافرمدیر نمایندگی شمال کشور
زهرا پویافر
زهرا پویافرمدیر نمایندگی شمال کشور
سرکار خانم پویافر؛ دارای مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی هستند. از جمله سوابق حرفه ای ایشان می توان به: موسس و مدیر موسسه ی علمی - پژوهشی علم آوران جوان و مدیر آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی در شمال کشور و نیز مدیرعامل و عضو هیات مدیره ی شرکت جوان اندیشان پویا (گردشگری و صنایع دستی) اشاره کرد.

مصطفی معلم زادهمدیر طرح مبداء به مبداء
مصطفی معلم زاده
مصطفی معلم زادهمدیر طرح مبداء به مبداء
مصطفی کارشناس ارشد مدیریت تحول است. او تجربیات بسیاری در صنعت گردشگری و بازاریابی دارد و سال ها به عنوان مدیر هتل مشغول به فعالیت بوده است. مصطفی در حال حاضر به عنوان مدیر طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء با مجموعه "باهشت" همکاری می کند.

سید سعید هاشمیانمدیرعامل / عضو هیات مدیره
سید سعید هاشمیان
سید سعید هاشمیانمدیرعامل / عضو هیات مدیره
سعید دانش آموخته مدیریت ارشد کسب و کار است. او پیش از این موسس تعاونی اعتبار "دانش" و مدیرعامل هلدینگ اقتصادی "آهو" بوده و نزدیک به 10 سال سابقه مدیریت در شرکت های خدمات گردشگری دارد.

مهدی هوشمندمشاور گردشگری
مهدی هوشمند
مهدی هوشمندمشاور گردشگری
مهدی دانش آموخته کارشناسی مدیریت است. او 22 سال سابقه حرفه ای در صنعت گردشگری دارد و تا کنون مدیرعامل و مدیر فنی تعداد زیادی از دفاتر بزرگ خدمات گردشگری و مسافرت هوایی و نیز مدیر ایستگاه Safi Air Ways در مشهد بوده است. مهدی هم اکنون به عنوان متخصص و مشاور گردشگری با مجموعه "باهشت" همکاری می کند.

مهدی بردبار تکلیمیمدیر گردشگری
مهدی بردبار تکلیمی
مهدی بردبار تکلیمیمدیر گردشگری
مهدی دانش آموخته کارشناسی برق است. او در زمینه مارکتینگ فعالیت بسیاری داشته و متخصص عرصه گردشگری است. مهدی هم اکنون به عنوان مدیر داخلی و مدیر گردشگری شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی "باهشت" مشغول فعالیت می باشد.

محمد بنی اسدمدیر فنی
محمد بنی اسد
محمد بنی اسدمدیر فنی
محمد کارشناس ارشد مدیریت جهانگردی است. او سابقه فعالیت های متعددی در صنعت گردشگری دارد که از آن جمله می توان به مدیریت هتل، مدیریت و عضویت در هیات مدیره دفاتر خدمات مسافرتی و نیز اشتغال در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی اشاره کرد. محمد در حال حاضر مدیر فنی شرکت باهشت است.

احمد فرهادیانطراح و کارشناس فناوری اطلاعات
احمد فرهادیان
احمد فرهادیانطراح و کارشناس فناوری اطلاعات
احمد دارای مدرک کارشناسی در رشته فناوری اطلاعات است. او علاوه بر زمینه تخصصی خود، علاقه بسیاری به هنر طراحی و گرافیک دارد و مسئولیت این بخش در شرکت "باهشت" بر عهده اوست. مدیریت فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی خردگرایان مطهر از سوابق حرفه ای اوست.

اخبار باهشت