باهشت باهشت گردشگری مشهد
طرح زمستانی نظارت بر تاسیسات گردشگری مشهد آغاز شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهدمقدس از آغاز طرح زمستانی نظارت بر تاسیسات گردشگری مشهد خبر داد.

احمد دیناری  اظهار داشت: امروز آغاز طرح زمستانی نظارت بر عملکرد و نحوه ارائه خدمات تاسیسات گردشگری مشهدمقدس آغاز شد و دومین آژانس مسافرتی امروز مورد بازرسی قرار گرفت.

رئیس اداره میراث فرهنگی مشهدمقدس تصریح کرد: بازرسان ما در این طرح آژانس‌ها و واحدهای اقامتی مورد بازرسی قرار می‌گیرند که هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر و خانه مسافر را شامل می‌شود.

دیناری با اشاره به اینکه این طرح درصدد است تا انتهای دی‌ماه امسال نظارت را ادامه دهد بیان کرد: هدف این است که عملکرد واحدهای تحت پوشش را بررسی کنیم و برنامه‌های آنان را برای ارائه خدمات به مسافران در نوروز بررسی کنیم و میزان آمادگی آن ها را نسبت سنجی کنیم.

وی با اشاره به اینکه عملکرد اداری و اجرایی این نهادها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد تصریح کرد: میزان پاسخگویی و حضور در محل از جمله اهداف این طرح است؛ همچنین هدف اصلی ما صرفاً سلبی نیست که بخواهیم نقاط ضعف را شناسایی کنیم بلکه نقاط قوت را نیز شناسایی و برای تقویت به آن ها کمک می‌کنیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی مشهد ادامه داد: برای بهبود عملکرد این نهادها راهنمایی لازم از سوی کارشناسان ما صورت می‌گیرد و امیدواریم این نظارت سبب شود که تاسیسات گردشگری ما برای ارائه خدمات در نوروز آماده‌تر باشند.