باهشت باهشت گردشگری مشهد
مسابقه فرهنگی "تا بهشت" در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود

حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی اظهار داشت: این مسابقه  به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی  با رویکرد ارتقای معرفت زائران در مورد امام رضا(ع) و زیارت، غنی‌سازی اوقات فراغت زائر بعد از زیارت، ترویج فرهنگ رضوی و دینی و انتقال محتوا و پیام‌های کوتاه و فرهنگی سیره امام هشتم(ع) اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سوالات مسابقه فرهنگی «تا بهشت» برگرفته از آیات نورانی قرآن نهج البلاغه و صحیفه سجادیه است که در قالب بروشور به زائران ارائه می‌شود، افزود: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند پس از تکمیل پاسخنامه برگۀ مسابقه را به صندوق‌های مستقر در پایگاه‌های اطلاع رسانی فرهنگی بیندازند و یکی از برندگان این مسابقه فرهنگی باشند و از هدایای متبرک آستان قدس رضوی بهره‌مند شوند.

حسینی گفت: بروشور بهشت، با هدف ترویج فرهنگ رضوی از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تولید و به منظور بهره گیری زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی توزیع می‌شود.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: قرعه کشی به صورت روزانه انجام می شود و نتیجۀ آن نیز از طریق سامانۀ پیامکی 3000802222 به اطلاع برندگان می‌رسد.

 برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، سی دی، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌شود.