باهشت باهشت گردشگری مشهد
استان مبدأ
تاریخ شروع تور
بزرگسال
خردسال

جدیدترین مطالب مجله گردشگری

بخوانید و سرگرم شوید

چطور بهترین فصل سفر به مشهد را انتخاب کنیم؟

تاریخ بروزرسانی : 1399-07-05

سال قبل ما تصمیم گرفتیم برای اولین بار به مشهد سفر کنیم و تعطیلات تابستانی را برای سفر انتخاب کردیم. از آنجاییکه محل زندگی ما شهرکرد است و تابستانهای خنکی دارد، همیشه این فصل را بهترین وقت سفر می دانستیم. ما به سختی توانستیم بلیط هواپیما تهیه کردیم در هتلی مناسب اتاق رزرو کنیم، و بعد از یک سفر هوایی کوتاه چند ساعته، ظهر به فرودگاه مشهد رسیدیم. خلبان دمای هوا را 42 درجه سانتیگراد اعلام کرد. این چیزی نبود که آماده اش باشیم! فکر می کنم ما باید برنامه سفر به مشهد را به شکل بهتری انجام می دادیم.

آشنایی با انواع محل اقامت، هتل و طبقه بندی آنها

تاریخ بروزرسانی : 1399-07-03

"هیچ جا خونه خود آدم نمیشه"، خیلی از ما وقتی از سفر برمی گردیم و وارد خانه می شویم این جمله را به زبان می آوریم. خب چطور می توانیم در طول سفر به اندازه خانه احساس راحتی کنیم؟ جواب در انتخاب درست محل اقامت است. شاید آخرین باری که برای رزرو محل اسکان یا هتل با آژانس مسافرتی تماس گرفتید، مسئول رزرو با سوال درباره امکانات و خدماتی که می‌خواهید باعث شد گیج و دستپاچه شوید؟ آشنایی با انواع فضاهای اقامتی و امکانات آنها به دریافت خدمات بهتر در طول اقامت کمک می کند. ما در ادامه اطلاعات کافی در این مورد را برای شما جمع آوری کردیم، تا راحتتر بتوانید جایی متناسب با نیاز و بودجه خودتان پیدا کنید و سفر بهتری داشته باشید.

اصطلاحات هتل ها که لازم است بدانیم

تاریخ بروزرسانی : 1399-07-01

تجربۀ اولین رزرو هتل من در جای خودش شنیدنی است. وقتی برای گرفتن اتاق با مسئول رزرو هتل تماس گرفتم، سوالاتی درباره خدماتی که می خواهم پرسید که معنای آنها را نمی دانستم، اما این را عنوان نکردم. زمانیکه به‌هتل رسیدم فهمیدم هزینه اتاق بزرگ با تمام وعده های غذایی را داده ام، اما من فقط می خواستم شب ها برای خواب به‌هتل برگردم! 

تور هوایی تهران مشهد از تاریخ 1399/6/20 به مدت 5 شب

نگاه کلی نکات ضروری توضیحات

مشخصات هتل محل اقامت

  • هتل جواهری **
  • رضایت مندی : 3.91 از 5
  • فاصله تا حرم : 5 دقیقه
  • سرویس رایگان به حرم : ندارد
  • پارکینگ اختصاصی : ندارد
  • رستوران : دارد
  • امکان پخت و پز : دارند

جزئیات قیمت