باهشت باهشت گردشگری مشهد

بازار بین المللی سپاد

یکی از بازارهای قدیمی مشهد که با تنوع محصول و قیمت های ارزان هر ساله مجاوران و مسافران زیادی را برای خرید یا بازارگردی به سمت خود می کشد، بازار بین المللی سپاد است. اگر شما هم ساکن یا مسافر مشهد هستید، حتماً رفتن به سپاد را در برنامه های خود بگذارید.
این مجتمع تجاری که در سال 75 در منطقه گردشگری سپاد به بهره برداری رسید، همواره به دنبال جذب رضایت مشتریان و رفع نیاز آنها بوده است. در ادامه می خواهیم این بازار بزرگ که یکی از مکان ها دیدنی مشهد است را به شما معرفی کنیم.  
بازار سپاد در سه فاز و با بیش از 440 واحد تجاری ساخته شده است. هر فاز ورودی مجزا دارد ولی قسمت های مختلف بازار از داخل مجتمع نیز به هم دسترسی دارند و می توانید به راحتی به سایر فازها سر بزنید.
شما هر چیزی که لازم باشید از پوشاک، کفش، وسایل تزئینی، انواع خشکبار (زرشک، زعفران، آلو، ادویه جات و ...) و سایر اقلام مناسب برای سوغات را در بازار بین المللی سپاد پیدا می کنید.
چندین اغذیه فروشی و ساندویچی داخل بازار و مغازه های پیراشکی و سمبوسه هم در حاشیه پیاده رو وجود دارد. کافی شاپ و بستنی فروشی هم در بازار وجود دارد که به شیرینی خرید شما اضافه می کنید.  
موقعیت مکانی بازار سپاد باعث شده که به یکی از نقاط دیدنی مشهد تبدیل کرده است. نزدیکی به مجتمع های تجاری الماس شرق و بازار وصال، فرصت گشت و گذار در چند بازار را در یک روز به شما می دهد.
همینطور نزدیکی به شهربازی، باغ پرندگان و پارک ساحلی آفتاب یک روز تفریحی فوق العاده را بعد از خرید برای همه اعضای خانواده می سازد.
پارکینگ سپاد با ظرفیت 650 اتومبیل و هزینه ورود کم هم از نکات مثبت بازار است که نگرانی بابت جای پارک را برطرف می کند.

bazar sepad

نشانی: مشهد ، انتهای بلوار خیام ، منطقه گردشگری سپاد

Slice 1 - Image 1 Slice 1 - Image 2 Slice 1 - Image 3 Slice 1 - Image 4
Slice 2 - Image 1 Slice 2 - Image 2 Slice 2 - Image 3 Slice 2 - Image 4
Slice 3 - Image 1 Slice 3 - Image 2 Slice 3 - Image 3 Slice 3 - Image 4
Slice 4 - Image 1 Slice 4 - Image 2 Slice 4 - Image 3 Slice 4 - Image 4